معرفی وبلاگ
صفحه ها
دسته
پایگاه های مهم
سخن روز
دوستان وبلاگی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 258209
تعداد نوشته ها : 151
تعداد نظرات : 62
Rss
طراح قالب
GraphistThem272
احمدی‌نژاد دیروز در چهاردهمین نشست خبری خود با خبرنگاران داخلی که 2 ساعت و 30 دقیقه به طول انجامید به بسیاری سوالات خبرنگاران رسانه‌های داخلی پاسخ داد. اما یکی از جالب ترین قسمتهای این نشست پاسخ احمدی نژاد به اتهام پرونده نفت اردبیل و پرتقالهای اسرائیلی بود.به گزارش "حدا نیوز"، خبرنگار روزنامه اعتماد ملی در این نشست خبری خطاب به رئیس‌جمهور گفت: شما در اردبیل پرونده‌ای با عنوان "نفت اردبیل " داشتید لطفا توضیح دهید که ارتباط این پرونده با وزیر کابینه شما و اختلاف شهید باکری با آقای محصولی چه بوده است؟ احمدی‌نژاد پاسخ داد: شهید باکری سال 1362 شهید شد و بنده از سال 72 تا 76 استاندار اردبیل بودم؛ روزنامه سلام هم همین اتهام را به من زده بود که من به آنها جوابیه دادم اما منتشر نکردند، به دادگاه شکایت کردم و در دادگاه از آقای خوئینی‌ها خواسته شد تا مدارک‌شان را ارائه دهند اما ارائه ندادند و محکوم شدند.

احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوالی درباره پرتقال‌های منتسب به اسرائیلی گفت: می‌خواستم درباره این موضوع در مناظره سخن بگویم اما حالا خواهم گفت، بعضی وقت‌ها آدم متاسف می‌شود چرا که آثار حضور ما در ژنو در دنیا مشخص بود و در حالی که دشمنان و صهیونیست‌ها در انزوا قرار داشتند و عملکرد آنها در یک صحنه بین‌المللی محکوم شده بود، عده‌ای در داخل بازی به راه انداختند و گفتند که این پرتقال‌های اسرائیلی را باور کنیم یا ژنو را !

وی افزود:‌ البته این دروغ اینقدر افتضاح بود که خود صهیونیست‌ها هم تکذیب کردند چون مشخص بود با روشن شدن حقیقت آبرویشان خواهد رفت. عده‌ای در داخل برچسبی را در چاپخانه‌ای که مشخص است، منتشر کردند و بر روی چند پرتقال چسباندند و خودشان هم خبرش را منتشر کردند که این یک بازی ابتدایی بچه‌گانه بود و من متاسفم که بعضی‌ها از این موضوع استفاده انتخاباتی هم کردند؛ در زمان جنگ هم می‌گفتند ایران از رژیم صهیونیستی اسلحه می‌خرد که حضرت امام (ره) فرمودند اینها هر جا که بروند آنجا را آلوده می‌کنند و حالا هم می‌خواهند خودشان را به ما بچسبانند


X