معرفی وبلاگ
صفحه ها
دسته
پایگاه های مهم
سخن روز
دوستان وبلاگی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 258294
تعداد نوشته ها : 151
تعداد نظرات : 62
Rss
طراح قالب
GraphistThem272
غلامحسین الهام سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در استان سمنان در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار رئیس جمهور با مرحوم آیت الله بهجت که در سال 84 انجام شده بود گفت: در این دیدار که مدت زیادی هم به طول انجامید از سوی آیت الله بهجت صحبت‌های بسیار راهگشایی مطرح شد. 
وی افزود: مهمترین دعایی که ایشان برای احمدی نژاد کردند این بود که خداوند بر حسن حال شما بیفزاید و ایشان را ارشاد کردند که خداوند را همیشه ناظر و شاهد بدانید چرا که شاهد خود حاکم است و هیچ چیزی از خداوند پنهان نیست. 
وی افزود: نکته‌ای که مورد توجه همه است این بود که از خداوند بخواهید تا ما را هلاک نکند چرا که آن فردی که اهلاک کند خداوند او را هلاک می‌کند و باید مراقب باشیم به کسی که استحقاق ندارد چیزی را نسبت ندهیم و عملی را انجام ندهیم و اگر انسان کسی را هلاک کند او را هلاک خواهد کرد. 
سخنگوی دولت در ادامه اظهار داشت: مرحوم آیت الله بهجت تحلیلی را در خصوص بحث های سیاسی و استعمار انگلیس مطرح کردند و ترفدهای استعماری و استکباری را بیان کردند و از آن جلسه سازمان ملل احمدی نژاد که اولین جلسه بود به اعتلای نام اسلام و امام زمان یاد کردند و از آن ابراز خرسندی داشتند.
الهام در پایان اظهار داشت: رئیس جمهور حداقل سه بار با مرحوم آیت‌الله بهجت دیدار داشته است که آخرین این دیدار در سال 1386 بود.

 http://www.kamyabnews.com/fa/pages/?cid=7429چهارشنبه سیزدهم 3 1388
X