معرفی وبلاگ
صفحه ها
دسته
پایگاه های مهم
سخن روز
دوستان وبلاگی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 258071
تعداد نوشته ها : 151
تعداد نظرات : 62
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

حجت الاسلام‏ والمسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی در گفتگویی کوتاه با دکتر محمود احمدی‌نژاد،ناراحتی و گلایه شدید خود را از مطالب مطرح شده از سوی وی ابراز داشت.

  هاشمی در مرقد

 به گزارش ثانیه‏نیوز، حجت الاسلام‏ والمسلمین اکبر هاشمی رفسنجانی در حاشیه مراسم سالگردارتحال امام خمینی(ره) خطاب به احمدی‌نژاد گفت: آنچه شما در مورد فرزندانم درمناظره گفتید جز دروغ و اهانت نبود. اکنون اگر من از شما بگذرم فرزندانم نمی‏گذرند و آنها شما را بدون پاسخ نخواهند گذاشت.

 وی افزود: شما بهتر از هر کسی می‏دانید که توان و اقتدار فرزندانم چه مقدار است.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام می‏افزاید: شما اگر رای هم بیاورید بالاخره باید بعد از 4 سال دراین کشور زندگی و تعامل داشته باشید نباید اینگونه با ذخایر انقلاب رفتار کنید. شمابرای آینده خودتان، تعامل، امنیت و زندگی می‏خواهید لااقل از آینده خود بترسید. البته من آخرت را جدا می‏کنم.

 دکترمحمود احمدی‌نژاد نیز در یک جمله پاسخ می‏گوید که « همیشه توکلم به خدا بوده و من فقط از خدا می‏ترسم نه کس دیکر و جنابعالی و فرزندان محترمتان.»

 آیت‏الله مهدوی‏کنی که شاهد این گفت‏وگوی کوتاه بود بعد از رفتن آقای هاشمی لبخند کوتاهی می‏زنند و می‏گویند: مناظره شما خوب بود ناراحت نباشید، توکل به خدا داشته باشید ای کاش فقط اسم نمی‏آوردید.

http://www.sanyehnews.com/sanyeh/website/index.php?option=com_content&task=view&id=7115&Itemid=9


X